ONDAMED enerjisiyle yaşama yeni bir dokunuş...

Bayimiz Olmak İster Misiniz?

Bayimiz Olmak İster Misiniz? 2018-02-16T17:19:37+00:00

Uzun yıllardır Danışmanlık (Psikiyatrik/Psikolojik/Tıbbi/İnsan Kaynakları/Eğitim) alanında hizmet veren MİZMER, 2018 yılı itibariyle ONDAMED Türkiye Distribütörlüğünü üstlenmiştir. MİZMER ONDAMED ailesi bugüne kadar gerçekleştirdiği ve gelecekte gerçekleştireceği çalışmalarda, fark yaratmak hedefiyle yol almaktadır. Bu doğrultuda; yenilikçi terapi protokollerini yaratmak, adapte etmek ve bilgi birikimlerinden her zaman optimum şekilde fayda sağlamayı amaç edinmektedir. MİZMER ONDAMED ailesi kullanıcıların ihtiyacını anlamaya ve ona yönelik yaratıcı, farklı ve ekonomik çözümler geliştirmeye tutku derecesinde bağlılıkla çalışmaktadır. MİZMER ailesi kurumsal ve bireysel uygulama alanlarında edindiği tecrübeleri kullanıcılarıyla anlık bilgi aktarımı ve tecrübe toplantıları ile paylaşmaktadır.

Dünyada 2500’ün üzerinde farklı uygulama merkezinde terapi alanında devrim niteliğinde başarı kaydeden ONDAMED; kilo verme, sigara bırakma, alerjik hastalıklar ve diğer birçok kronik hastalıkta kişiye özel terapi protokolü uygulamak isteyen kullanıcıların en büyük destekçisi haline gelmiştir.

MİZMER ONDAMED; tüm Türkiye’de bölge bayiliklerinin verilmesi, cihazın temini, satış sonrası desteği, eğitimlerinin organizasyonu ve kullanımı ile ilgili süreçleri koordine etmektedir.

Bayimiz Olmak İster Misiniz?