ONDAMED enerjisiyle yaşama yeni bir dokunuş...

Diyetisyenlikte Kullanım

Diyetisyenlikte Kullanım 2018-02-19T12:03:36+00:00

Hiçbir şey yemediğim halde kilo alıyorum!

Su içsem yarıyor!

Gebelikte aldığım kiloları bir türlü veremiyorum!

Size çok tanıdık gelen cümleler değil mi? Bunlar, diyetisyenlerin en fazla muhatap olduğu cümlelerdir. Günümüz insanının hayat kalitesini düşüren en büyük sebeplerden biri fazla kilolar hatta obezitedir.

Peki neden kilo veremiyoruz?

Diyetisyenlere en fazla başvurunun olduğu konu obezite ve göbek-basen yağlanmalarıdır. Tam da diyetisyenlerin danışanlarına uygulamak konusunda zorlandığı ve kalıcılığın sağlanamadığı nokta da bu. ONDAMED ile gerek şeker silme gerekse metabolizmayı hızlandırma modülleri ile danışanlarınızın hiç zorlanmadan bu kadar nasıl kolay kilo verdiğini gördüğünüzde şaşıracaksınız!

Kilo sorunlarına sebep olan iki önemli faktör; anormal derecede düşük metabolizma ve sessiz inflamasyondur (iltihaplanma)

Sessiz inflamasyonu yönetmek ve metabolizmayı hızlandırmak; aşırı vücut yağını azaltmak için iki önemli anahtardır. Peki sessiz inflamasyonu ortadan kaldırmayı ve düşük metabolizmayı hızlandırmayı nasıl başaracağız?

ONDAMED Kilo Kaybı Protokolü, metabolizmayı hızlandırmada ve iltihaplanmayı azaltmada elektronların rolünden faydalanır. ONDAMED frekansları bu sayede sağlıklı bir şekilde kilo verilmesini sağlar. Böylece dokudaki durağanlık ortadan kalkar ve metabolizma hızlanır.

Ayrıca ONDAMED sayesinde karbonhidrat bağımlılığı olan danışanlarınıza şeker silme terapisi uygulayarak onların şekere olan düşkünlüğünü azaltarak çok daha hızlı bir şekilde hedefinize ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve randevu almak için bizi aşağıdaki telefon numaralarından arayabilirsiniz:

İSTANBUL MİZMER TEL: 0532 624 92 66

ANKARA MİZMER TEL: 0532 061 47 17