ONDAMED enerjisiyle yaşama yeni bir dokunuş...

Faaliyetlerimiz

Faaliyetlerimiz 2018-02-08T12:57:07+00:00

DR. SİNAN KORKMAZ VE MİZMER EKİBİ, ONDAMED CEO’SU SYLVIA BINDER’I İSTANBUL’DA MİSAFİR ETTİ

Son derece verimli geçen ziyarette karşılıklı tecrübe ve bilgi paylaşımı yapıldı. Dr. Sinan KORKMAZ uzun yıllardır MİZMER ekibinin ONDAMED kullanımı ile ilgili elde ettiği sonuçları SYLVIA ile paylaştı. MİZMER ekibinin ONDAMED ile kombine edilmiş terapi protokoller karşısında Dr. SYLVIA hayranlığını gizleyemedi. MİZMER ekibiyle ONDAMED kullanımının Türkiye’de daha yaygınlaşacağına olan inancının bu ziyaret sonrasında pekiştiğini ifade etti.

Dr. Sylvia ayrıca ONDAMED’in yeni güncellemesini (upgrade) tanıttı. Dr. Sinan KORKMAZ yeni güncelleme ile ilgili düşüncelerini Dr. Sylvia ile paylaştı. İki günlük yoğun bir eğitim ve tecrübe paylaşımı yapıldı. ONDAMED ile ilgili yeni gelişmeler ve bilimsel çalışmalar tartışıldı. ONDAMED etkinliğini arttırabilecek destek terapileri üzerine bilgi paylaşımı yapıldı.

Bu arada Dr. Sinan KORKMAZ ONDAMED kullanıcılarının bizzat Sylvia’nın tecrübe paylaşımından memnun olacaklarını söyleyerek Dr. Sylvia’yı bir eğitim kampı için ikna etti. Önümüzdeki aylarda bununla ilgili duyurumuzu yapacağız.

mizmer sylvia dr sinan

ONDAMED’in CEO’su Sylvia BINDER,  Dr. Sinan KORKMAZ’ı ziyaret etti.

Ondamed CEO ‘su  Sylvia BINDER  Dr. Sinan KORKMAZ ile birlikte nabız muayenesi yaptılar.

ondamed ile nabız ölçümü
sylvia ve mizmer ekibi

Ondamed CEO ‘su  Sylvia BINDER  Mizmer ailesine sunum yaptı.