ONDAMED enerjisiyle yaşama yeni bir dokunuş...

Yaşam Koçluğu

Yaşam Koçluğu 2018-02-08T16:48:46+00:00
        Yaşam koçluğu, tam potansiyelinize ulaşmak için tasarlanmış danışan-danışman arasındaki sinerjik bir ilişkidir. Bulunduğu yer ile olmak istediği yer arasında bir boşluk hisseden danışanlar , hayatlarında bir yaşam koçuna yer vermektedir. Yaşam koçları yalnızca boşluğu kapatmaya yardımcı olmaz, aynı zamanda danışanlarının sınırlı inançlarını aşmaya ve danışanlarını daha büyük düşünmeye yardımcı olurlar.
      Girişimciler, yöneticiler, iş dünyası liderleri, aktörler, müzisyenler, yaratıcı insanlar, küçük-büyük işletme sahipleri, yeni teşekküller, profesyoneller ve ev yapıcıları bir yaşam koçunun yardımıyla hedeflerine ulaşıyor. Peki yaşam koçlarının işleri sanıldığı kadar kolay mıdır?
Günümüz dünyasında hayat enerjisini yitirmiş, negatif enerjilerle donanmış, zihinsel fonksiyonları baskılanmış, iç görüsü kaybolmuş, öz saygısı zedelenmiş danışanların yeni bir yaşama hazırlarken yaşam koçları pek çok problemle karşılaşmaktadırlar. Bu problemleri aşmak için enerjetik yaşamda kilit bir rol oynayan frekansları ONDAMED teknolojisi ile yakalamak mümkün. ONDAMED frekansları ile ruhsal (spiritüel) ve fiziksel (somatik) bedenimizi birleştiren çakra sistemine müdahale edip çakralar arasındaki meridyenlerde enerji akışını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kadim SOLFEGGİO frekans skalası ile danışanlarınızda şu yararları sağlayabilirsiniz:

-İLİŞKİLERİN DENGELENMESİ

KEDERDEN NEŞEYE GEÇİŞ, SUÇLULUK DUYGUSU VE KORKUDAN ÖZGÜRLEŞMEK

– GEÇMİŞ YÜKLERDEN ARINMA: DEĞİŞİM

-MUCİZELER VE DÖNÜŞÜM: DNA’NIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI

-SEZGİLERİN UYANIŞI: RUHSAL (SPİRİTÜEL) MERKEZLER İLE İLETİŞİM

-ARINMA (DETOX)

Daha detaylı bilgi ve randevu almak için bizi aşağıdaki telefon numaralarından arayabilirsiniz:

İSTANBUL MİZMER TEL: 0532 624 92 66

ANKARA MİZMER TEL: 0532 061 47 17